menuordersearch
grtteam.com

قوانین و مقررات ,

(1)
(0)
قوانین و مقررات

ضوابط و قوانین جی ار تی

 

 1. تمامی کالاها و خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوز‌های لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و شما کاربران گرامی نیز باید فعالیت‌های خود را در این راستا انجام دهید.
 2. مسئولیت حفظ و امنیت اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور کاربر بصورت محرمانه بر عهده کاربر بوده و جی ار تی هیچگونه مسئولیتی را در قبال عملیات صورت گرفته در پنل مدیریت کاربر، چه این عملیات توسط کاربر انجام گرفته باشد چه افراد معتمد کاربر و یا افراد متفرقه دیگری که به اطلاعات ورود او دسترسی پیدا کرده باشند، را نمی‌پذیرد. همچنین کاربر متعهد می‌گردد در صورت حفظ نابجای اطلاعات کاربری و استفاده افراد متفرقه از حساب کاربری وی و بروز مشکل برای شرکت و سایر کاربران، کلیه مسئولیت و خسارت‌های احتمالی آن را پذیرا باشد.
 3. کاربر متعهد می‌شود چنانچه درخواست ارسال رمز عبور از طریق پیامک و یا پست الکترونیکی را می‌دهد، پس از دریافت رمز و ورود به پنل مدیریت وب سایت رمز عبور وب سایت خود را تغییر داده و در درج رمز عبور قوی برای وب سایت خود و حفظ و نگهداری آن کوشا باشد.
 4. جی ار تی متعهد به قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جاری بین الملل بوده و کاربران جی ار تی متعهد می‌شوند که از درج مطالب و تصاویر غیر اخلاقی و خلاف شئونات جمهوری اسلامی ایران در سایت‌ها یی که با ساب دامین جی ار تی می‌باشند خودداری نمایند.در صورت مشاهده هرگونه تخلف وب سایت مذکور حذف و مسدود می‌گردد.  
 5. جی ار تی هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب مندرج در سایت‌ها یی که با سایت سازجی ار تی طراحی شده اند بر عهده نمی‌گیرد و کلیه مسئولیت‌های ناشی از آن برعهده صاحب دامین و صاحب آن سایت است.
 6. مصونیت اطلاعات کاربران در نزد شرکت تضمین می‌شود و ارائه هرگونه اطلاعات منوط به ارائه حکم قضایی از جانب دستگاه‌های قضایی و دولتی ذیصلاح است و همچنین جی ار تی وب حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید شرکت در هر زمان برای خود محفوظ میدارد.
 7. توجه نمایید کلیه پنل‌ها یی که توسط جی ار تی در اختیار شما قرار میگیرد از موارد محرمانه بین جی ار تی و شما است و در اختیار قرار دادن انها به شخص یا اشخاص دیگر در صورت مشاهده ،باعث مسدود شدن سایت شما میگردد و تنها توسط ارسال تعهد نامه کتبی باز میگردد.توجه کنید در صورت تکرار این مورد امکان باز گشایی مجدد وجود ندارد.درصورت فراموشی کلمه عبور کاربر تنها از طریق درخواست " رمز عبورم را فراموش کرده ام " امکان اعلام رفع مشکل را دارد و شرکت تنها توسط پست الکترونیک، رمز عبور جدید را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و بدلیل مسائل امنیتی امکان ارسال اطلاعات کاربری از طرق دیگر میسر نیست.
 8. پشتیبانی شرکت تنها شامل موارد ذکر شده در صفحه انواع پشتیبانی است و درخواست هر نوع پشتیبانی خارج از موارد ذکر شده باید از طریق راه‌های ارتباطی شرکت اعلام گردد. همچنین چنانچه در اطلاعات و تنظیمات سایت خللی ایجاد شود که ناشی از ضعف اطلاعاتی کاربر و خطا در انجام تنظیمات یا بارگذاری فایل‌ها از جانب وی باشد، شرکت هیچ گونه مسئولیتی را نپذیرفته و تنها در حد امکان کاربر را در رفع مشکل پیش آمده راهنمایی می‌نماید.
 9. سایت‌ها تنها بر روی سرور‌های اختصاصی جی ار تی قابل استفاده می‌باشند و امکان انتقال سایت به‌ها ست یا سرور کاربران و تغییر فضای میزبانی وب سایت‌ها به هیچ عنوان وجود ندارد و همچنین مشکلات سرور و شبکه به جی ار تی مرتبط نیست.
 10. چنانچه کاربر از فضا و امکانات تخصیص داده شده به وی، در جهت اعمالی نظیر : هک، نفوذ، ذخیره و ارسال ویروس و نرمافزار‌های مخرب و تمامی اعمال دیگری که اعمال خرابکارانه محسوب شده و باعث خلل در عملکرد و حقوق دیگران میشود، استفاده نماید، باعث قطع سرویسدهی به وی خواهد گردید. استفاده از بازدید‌های فیک (fake) توسط ربات و نرم افزار‌های افزایش بازدید ممنوع بوده و درصورت مشاهده، وب سایت خاطی مسدود می‌گردد. لازم بذکر است رفع مسدودیت تنها با ارسال تعهدنامه کتبی به ایمیل AMIR.REZASOLEIMANI@YAHOO.COM امکان پذیر است. درصورت تکرار این امر، وب سایت قابل رفع مسدودیت نخواهد بود و حذف می‌گردد.
 11. کاربر متعهد می‌شود برای حفظ امنیت سرور، از استفاده از هرگونه نرم افزار و اسکریپت‌های ناامن و هرگونه عمل مخربی که باعث استفاده بیش از حد و یا تخریب منابع اشتراکی سرور نظیر پردازنده و حافظه جانبی شود، خودداری نماید. لازم بذکر است در صورت مشاهده هریک از موارد فوق اخطار‌های لازمه جهت حذف آنها به کاربر داده شده و یا ممکن است در صورت لزوم بدون اخطار قبلی نرم افزار یا اسکریپت حذف گردد. عدم توجه به اخطار‌ها و مقررات در این زمینه ممکن است منجر به قطع سرویس دهی به کاربر گردد.
 12. کلیه پک‌های پیامکی و پست الکترونیکی که کاربران با هزینه تهیه می‌نمایند، جنبه خدماتی داشته و کاربر متعهد می‌شود از ارسال هرگونه پیام‌های تبلیغاتی، ارسال هرزنامه و یا تعداد زیادی ایمیل و پیامک به طور همزمان به هر قصدی خودداری نماید. در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه، سرویس دهی فوق برای کاربر مسدود می‌گردد. جی ار تی ارائه دهنده پنل پیامک برای ارسال انبوه نیست و فقط برای ارسال از طریق api‌های سایت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
 13. کاربر موظف است در پیش از تاریخ انقضای سایت خود، نسبت به تمدید آن از طریق پنل مدیریت سایت خود اقدام نماید. در صورت عدم تمدید، سایت بصورت اتوماتیک غیر فعال شده و ورود کاربر به پنل مدیریتی سایت نیز مسدود می‌گردد. کاربر برای تمدید سایت مسدود شده تنها از طریق تماس با تلفن‌های شرکت و درخواست از این طریق امکان تمدید سایت خود را دارد و در این مرحله مبلغ 49 هزار تومان به عنوان جریمه رفع مسدودیت سایت از کاربر دریافت می‌گردد. لازم بذکر است سایت مسدود شده تنها به مدت ۴۰ روز پس از تاریخ انقضا امکان تمدید مجدد دارد و پس از این مدت سایت بصورت اتوماتیک حذف شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات حذف شده نداشته و کلیه خسارات و عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر است. لازم بذکر است کاربر می‌تواند از طریق ارسال ایمیل درخواست حذف وبسایت به AMIR.REZASOLEIMANI@YAHOO.COM از طریق ایمیلی که وب سایت را با آن تهیه نموده است، درخواست حذف وب سایت و مسدود کردن کاربری خود را ارسال نماید. بدیهی است در اینصورت نیازی به گذر این مدت ۴۰ روزه نیست و وب سایت حذف می‌گردد. لازم بذکر است پس از حذف وب سایت به هیچ عنوان امکان بازگرداندن سایت و محتوای آن وجود ندارد.
 14. قیمت تمدید وب سایت ممکن است با توجه به شرایط مختلف با افزایش روبرو شود. هزینه پرداختی برای تمدید وب سایت برای کلیه وب سایت‌ها به مبلغ جدید اعلام شده است و قیمت اعلام شده در زمان طراحی وب سایت ارزش خود را از دست می‌دهد.
 15. رسالت شرکت ارائه خدمات به بهترین نحو به کاربران خود است اما در شرایط اضطراری نظیر سیل، زلزله، آتش سوزی، جنگ، هرج ومرج، اعتصاب، تحریم‌های بین المللی، تغییر قوانین و رویکرد‌های حکومت، اشکال در تجهیزات مخابراتی و هرگونه شرایط اضطراری دیگر که خارج از کنترل شرکت بوده و باعث اختلال، قطع موقت و یا دائم خدمات و محصولات شرکت گردد، خارج از تعهد و مسئولیت شرکت بوده و مشتری موافقت می‌نماید شرکت را برای این گونه مشکلات، مسئول نمی‌داند.
 16. ضوابط و قوانین جی ار تی براساس قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی نوشته شده است بدیهی است در صورت تغییر در قوانین جمهوری اسلامی ایران و جامعه بین المللی جی ار تی حق تغییر قوانین و مقررات را دارا است. همچنین جی ار تی بر اساس منافع شرکت امکان تغییر و یا حذف ضوابط و قوانین را برای خود محفوظ می‌دارد و مشتری متعهد میشود قبل از تمدید محصولات و خدمات خود ضوابط را مطالعه کند و با تغییرات انجام شده در این ضوابط و قوانین موافقت نموده و کلیه محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد میشود رعایت نماید.
 17. به دلیل اینکه ایجاد سایت بصورت آنی و آنلاین است و وب سایت تحویل داده شده به مشتری دقیقا مانند نمونه ایست که مشتری هنگام ثبت نام مشاهده می‌نماید و همچنین بعد از ایجاد وب سایت فضای ایجاد شده در دیتابیس و دیگر بخش‌های سرور قابل بازگشت نیست، به این جهت امکان بازگشت وجه واریزی کاربران وجود ندارد حتی اگر کاربر اعلام نماید نوع وب سایت خود را به اشتباه انتخاب نموده است. در صورتیکه کاربران خواهان پایان کار با سایت باشند می‌توانند درخواست مسدود شدن و حذف وبسایت و کاربری خود را از طریق ایمیلی که با آن سایت را تهیه کرده اند، به ایمیل AMIR.REZASOLEIMANI@YAHOO.COM ارسال نماید. لازم بذکر است پس از حذف وب سایت به هیچ عنوان امکان بازگرداندن سایت و محتوای آن وجود ندارد. پس در هنگام خرید دقت لازم را به عمل آورید.
 18. جی ار تی یک شرکت خدماتی است و پس از ارائه خدمات قابلیت بازگشت آن از جانب کاربر نبوده و در نتیجه امکان بازگشت مبلغ به کاربر وجود ندارد. لذا کاربران موظف هستند قبل از ارسال هر گونه درخواست و سفارشی سازی از انجام آن اطمینان حاصل نمایند و درخواست حضور در شرکت و جلسه تنها از طریق وقت قبلی و پرداخت مبلغ جلسه ممکن است.
 19. توجه نمایید تغییرات و سفارشی سازی سایت‌های کاربران، بصورت برون سپاری انجام می‌گردد و جی ار تی تنها ناظر و ضامن انجام آن است. به همین دلیل درصورتیکه تمایل دارید برای تغییرات خود فاکتور دریافت نمایید، این فاکتور باید از طرف فردی که برون سپاری به آنها سپرده شده است صادر گردد، بنابراین حتما قبل از واریز وجه مربوط به انجام تغییرات و درخواستتان، تمایل به دریافت فاکتور را در بخش پیام‌ها (پشتیبانی) در پنل مدیریت خود ذکر نمایید، در غیر اینصورت از ارائه هر نوع فاکتور پس از انجام سفارشی سازی معذوریم.
 20. سایت‌های تحویل داده شده با مشخصات پیشفرض است. خریدار متعهد می‌گردد که تمامی اطلاعات پیشفرض را به نام خود تغییر دهد. همچنین امکان تغییر نوع وب سایت به نوعی دیگر امکان پذیر نبوده و تنها امکان تغییر قالب از بین همان نوع وب سایت وجود دارد.
 21. جی ار تی تنها از طریق راه‌های تماس مندرج در سایت WWW.GRTTEAM.COM با شما تماس می‌گیرد و کلیه خبر رسانی‌ها و صفحات اجتماعی با نام جی ار تی که در سایت WWW.GRTTEAM.COM ذکر نشده باشد از جانب جی ار تی نبوده و فاقد هرگونه اعتبار است و جی ار تی هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آنها ندارد. همچنین کلیه واریز‌ها توسط کاربر تنها از دو طریق "پرداخت آنلاین از داخل پنل مدیریت "و یا "از طریق فیش واریزی به شماره حساب 6037997206676133 ( به نام آقای امیررضا سلیمانی - بانک ملی ) " انجام می‌پذیرد و هرگونه واریز خارج از این دو نوع و یا به شماره حسابی دیگر فاقد اعتبار است.
 22. در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه ی بین خریدار وجی ار تی، مورد اختلاف توسط کمسیون فضای مجازی نظام صفنی رایانه ای استان قزوین به عنوان داور مرضی الطرفین بررسی و نتیجه برای طرفین لازم الاجرا است.
 23. جی ار تی هیچ گونه نمایندگی فروش ندارد و هرگونه فروش وب سایت با عنوان نمایندگان جی ار تی از جانب جی ار تی فاقد اعتبار است و بدیهیست تمامی مسئولیت‌های آن بر عهده فروشنده و خریدار وب سایت است. لازم بذکر است درصورتیکه جی ار تی نماینده فروش بپذیرد، نام نمایندگان مجاز خود را بر روی صفحه اصلی سایت به اطلاع عموم می‌رساند.
 24. هرگونه توهین و بی احترامی به پشتیبانان و پاسخگویان تیم جی ار تی از جانب کاربران، باعث سلب امتیاز برای کاربر مذکور می‌گردد و هیچ گونه مبلغی برگشت داده نمیشود.
 25. عضویت شما در سایت شرکت، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نیست و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات است.
 26. توجه نمایید قبل از خرید الزامی است حتما سوالات متداول را مطالعه نمایید و همچنین قسمت پیوست قوانین و مقررات و لازم الجرا است.
 27. رعایت تمام موارد ذکر شده دربالا برای کاربران جی ار تی جاری و لازم الاجرا است و نقض قوانین توسط کاربر، موجب سلب امکان خدمات دهی از سمت سایت ساز سایت میگردد.

 

 

طراحی سایت و تحویل آنی 

 

طراحی سایت جی ار تی پیشرو در فضای مجازی

برای موفقیت، هرکس از جایی شروع به کار می‌کند و گاهی از نقطه صفر شروع می‌کند. اما شما این شانس را دارید که تنها نباشید و چرخ را از نو نسازید.
تیمی حرفه ای را گرد هم آوردیم، تا بتوانیم پاسخگوی نیاز‌های شما عزیزان باشیم، تا رویاهایتان را بسازید
رسالت سایت ساز جی ار تی، ارائه خدمات عالی با پشتیبانی 24 ساعته به کاربران گرامی و همراهی و همیاری آنها برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و قدم نهادن در این دنیای بی انتها است.
مفتخریم که تا کنون توانستیم تعداد زیادی کسب و کار را یاری کنیم تا بدون پرداخت هزینه‌های گزافی که در این وادی دریافت می‌شود، کسب و کار‌های خود را راه اندازی نمایند .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده جی ار تی بپیوندید.

info[AT] GRTTEAM [DOT]COM