menuordersearch
grtteam.com

طراحی سایت شخصی با قالب افرا ,

طراحی سایت شخصی با قالب افرا
...

طراحی سایت شخصی با قالب افرا

(0)
(0)

طراحی حرفه ای سایت شخصی پکیج پایه

رنگ و مدل
طراحی حرفه ای سایت شخصی پکیج VIP
طراحی حرفه ای سایت شخصی پکیج طلایی
طراحی حرفه ای سایت شخصی پکیج نقره ای
طراحی حرفه ای سایت شخصی پکیج پایه
گارانتی :
پشتیبانی نرم افزاری دائمی رایگان
تعداد
+
_
عدد
قیمت
4,400,000 تومان

معرفی قالب شخصی افرا

طراحی سایت آسان با شرکت طراحی سایت جی ار تی

 

یکی از انواع طراحی سایت در شرکت طراحی سایت جی ار تی، طراحی سایت شخصی (طراحی سایت برای اشخاص) است. این نوع از طراحی سایت مناسب برای اشخاص، تیم های کاری است که می‌خواهند توانایی ها، مهارت ها و رزومه کاری خود را به بهترین شکل ممکن در سایت خود نمایش دهند.

 

طراحی سایت عکاسی (برای عکاسان)، طراحی سایت گالری، طراحی سایت برای هنرمندان، طراحی سایت برای اساتید و معلم ها، طراحی سایت برای رزومه کاری و ... نمونه هایی از کاربرد های طراحی سایت شخصی هستند.

 

برای داشتن سایت شخصی می توانید از نمونه قالب شخصی افرا برای طراحی سایت شخصی در جی ار تی اقدام نمایید. قالب افرا در ظاهری زیبا و متفاوت، بخش هایی نظیر : درباره ما و توضیحات دیگر، نمونه کارها، مهارت ها، معرفی تیم یا شخص، آدرس و مشخصات تماس را در خود جای داده است.

اسلایدری که در هدر و بالای صفحه اصلی نمونه قالب های طراحی سایت شخصی وجود دارد، به شکل دلخواه شما با ویدئو و یا تصویر نمایش داده می‌شود.

 

هم اکنون برای مشاهده قالب شخصی افرا کلیک کنید :

 

مشاهده دموی قالب شخصی افرا

 

 

 

امکانات طراحی سایت شخصی با جی ار تی

 

تمامی قالب های ارائه شده توسط شرکت طراحی سایت جی ار تی ، ریسپانسیو و سازگار در انواع گوشی تلفن همراه و تبلت هستند.

 

پس از طراحی سایت :

  • امکان تغییر رایگان قالب در بین قالب های سایت های شخصی برای شما وجود دارد
  • کد کامل قالب در پنل مدیریت در اختیارتان قرار می‌گیرد و در صورت آشنایی با کد html می‌توانید تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید
  • اگر با کد قالب آشنایی ندارید می‌توانید درخواست دهید تا شرکت جی ار تی به صورت سفارشی تغییرات مد نظرتان را انجام دهد

 

نحوه طراحی سایت با جی ار تی

  • روند طراحی سایت با سایت ساز جی ار تی، به صورت نرم افزاری و اتوماتیک انجام می‌گردد و قیمت مناسب طراحی سایت با جی ار تی نیز به همین علت است.

 

  • شما با خرید وب سایت از سایت ساز جی ار تی، یک پنل مدیریت حرفه ای و فارسی مختص خودتان با امکانات کامل + 100 مگابایت فضای میزبانی رایگان + نمایش وب سایت بر روی قالب مورد نظرتان، در اختیارتان قرار خواهد گرفت. پس از طراحی سایت، امکان تغییر رایگان قالب از بین قالب های شخصی جی ار تی برای شما وجود دارد.

 

  • طراحی وب سایت شخصی شما با شرکت طراحی سایت جی ار تی بلافاصله پس از خرید انجام می‌شود و آدرس ورود به پنل مدیریت وب سایتتان به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

 

هم اکنون می‌توانید برای طراحی سایت شخصی خود با سایت ساز آنلاین جی ار تی اقدام نمایید. فقط کافی است قالب افرا را به سبد خریدتان اضافه کنید.

info[AT] GRTTEAM [DOT]COM