menuordersearch
grtteam.com

بلاگ ,

آموزش ثبت دامنه IR. به زبان ساده همراه با تصویر

آموزش ثبت دامنه IR. به زبان ساده همراه با تصویر

فعالیت در دنیای دیجیتال و داشتن یک سایت، برای شما تا چه اندازه اهمیت دارد؟ آیا گام‌های مهم برای راه‌اندازی یک وب‌سایت و شروع فعالیت آنلاین خود را، می‌دانید؟ با توجه به تحولات سال‌های اخیر در کسب‌و‌کارها و ورود بسیاری از تجارت‌های سنتی به بازار دیجیتال، نیاز به داشتن یک سایتِ فعال، بیشتر از قبل احساس می‌شود. همه ما می‌دانیم که قدم اول در ساخت یک وب سایت، انتخاب دامنه برای آن است. به همین منظور در این مقاله بر آن شدیم تا به آموزش ثبت دامنه IR. همراه با تصویر بپردازیم.

چهارشنبه ششم مرداد ۰۰

دوره آموزش رایگان سئو + صوتی

دوره آموزش رایگان سئو + صوتی

آموزش قدم به قدم سئو را می‌توانید به زبان ساده و فارسی به شکل صوتی در آکادمی میزفا دریافت کنید. این آموزش سئو، رایگان و از ابتدا است و سعی کردیم دوره سئوی رایگان را برای مبتدیان و کسانی که قصد دارند از پایه سئو را آموزش ببینند کاربردی باشد البته آموزش برای افرادی که تمایل دارند سئو حرفه ای را پیش ببرند هم بسیار مناسب است. در این دوره آموزش سئو، نکات عملی و بسیار مهمی را اشاره کردیم. نکاتی که تجربه سال‌ها کار در این زمینه بوده و حال شما می‌توانید در قالب ویس از صفر تا صد آن را به شکل رایگان گوش دهید.

چهارشنبه بیست و سوم تیر ۰۰

طراحی سایت فروش فایل و مقاله طراحی سایت فروش فایل و مقاله

طراحی سایت فروش فایل و مقاله طراحی سایت فروش فایل و مقاله

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از فناوری های جدید، بسیاری از داده ها و اطلاعات علمی موردنیاز انسان ها به صورت فایل های مجازی مانند pdf، ویدئو، صوت، پادکست و ... ارائه می‌شود. دسترسی به فایل های مجازی بسیار راحت تر از محصولات حقیقی است و هر کسی در هر کجای جهان می‌تواند به فایل های مجازی که می‌خواهد دسترسی یابد.

اما امن ترین شیوه برای ارائه و فروش فایل هایی نظیر مقالات، ویدئو و پادکست ها چیست؟

دوشنبه سی و یکم خرداد ۰۰

طراحی سایت کتاب فروشی

طراحی سایت کتاب فروشی

یکی از کالاهایی که افراد بسیار مایل هستند که از طریق فروش آنلاین تهیه نمایند، کتاب است. یک سایت برای فروش کتاب، به مشتریان این امکان را می‌دهد که بتوانند بدون محدویت زمانی و با حوصله کتاب ها را بررسی نمایند و برای یافتن کتاب موردنظر خود جستجو کنند. انتخاب کتاب روندی زمان بر است. به همین علت طراحی سایت برای فروش کتاب مورد استقبال زیادی قرار می‌گیرد و به این ترتیب روند خرید و فروش کتاب تسهیل می‌گردد.

دوشنبه سی و یکم خرداد ۰۰

info[AT] GRTTEAM [DOT]COM